DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Job Information

ASSA ABLOY Montażysta in Warszawa, Poland

Career Opportunities: Montażysta (28415)

Requisition ID 28415 - Posted - ASSA ABLOY Mercor Doors Sp.z.o.o. - Poland Group - Warsaw (Ilzecka) - Production & Skilled Trades - Posting Country (1) - Yes - Not applicable - Travel Required: 11%-30%

 Job Description Print Preview

ASSA ABLOY Mercor Doors jest największym w Polsce i jednym z największych w Europie Środkowej podmiotów działających w branży systemów biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Oferta ASSA ABLOY Mercor Doors obejmuje oddzielenia przeciwpożarowe (drzwi, bramy, ścianki przeciwpożarowe itp.). W związku ze stałym rozwojem firmy poszukujemy Montera do pracy na terenie woj. mazowieckiego

Montażysta

Lokalizacja: Warszawa woj. mazowieckie

Wymagania:

  • Doświadczenie w montażu drzwi i bram przeciwpożarowych

  • Mile widziane:

  • dodatkowe uprawnienia – SEP, operatora wózków samojezdnych

  • prawo jazdy kategorii B

    Zadania:

  • Montaż oddzieleń w rejonie województwa mazowieckiego

    Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość skorzystania ze świadczeń pozapłacowych, w tym z:

  • prywatnej opieki medycznej w Medicover Premium (możliwość rozszerzenia pakietu o bliskich)

  • Multisportu (w 3 wariantach - wybierasz najlepszą opcję dla siebie

  • grupowego ubezpieczenia na życie

  • świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie z okazji Świąt Bożego Narodzenia)

    Jesteśmy Grupą ASSA ABLOY

    To nasi ludzie sprawiają, że jesteśmy światowym liderem w zakresie dostarczania rozwiązań kontroli dostępu. W zamian otwieramy przed nimi wszystkie drzwi. Zatrudniając blisko 61 000 pracowników w ponad 70 różnych krajach pomagamy miliardom ludzi doświadczać dobrodziejstw bardziej otwartego świata. Nasze innowacje sprawiają, że wszelkiego rodzaju przestrzenie – fizyczne i wirtualne – są bezpieczniejsze i łatwiej dostępne.

    Jako pracodawca doceniamy efekty pracy bardziej niż posiadane tytuły czy życiorys. Z nami możesz rozwijać swoją karierę w zgodzie ze swoimi aspiracjami i naszymi ambicjami, w oparciu o konstruktywne informacje zwrotne, pakiet szkoleń i możliwości rozwoju zawodowego. Nasi pracownicy starają się myśleć szeroko by móc działać bardziej kompleksowo w obszarach, w których to działanie przynosi największe efekty. Zachęcamy ich do tego, by chcieli podejmować działania na szczeblu lokalnym, regionalnym, a nawet globalnym.

    Witając nowe osoby na naszym pokładzie, pragniemy, aby nasze zespoły były zróżnicowane i zintegrowane, cenimy również doświadczenie i umiejętność patrzenia na zagadnienia z różnych perspektyw.