DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Job Information

ASSA ABLOY Ślusarz Remontowy / Mechanik in Leszno, Poland

Career Opportunities: Ślusarz Remontowy / Mechanik (25214)

Requisition ID 25214 - Posted - ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A. - EEM Manufacturing Group - POL: Leszno - Production & Skilled Trades - Posting Country (1) - Yes - Associate - No Travel Required

 Job Description Print Preview

ŚLUSARZ REMONTOWY w Dziale Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Leszno

Zadania:

  • Przygotowywanie maszyn do czynności produkcyjnych,

  • Wykrywanie oraz usuwanie bieżących usterek i awarii maszyn,

  • Konserwacja i regulacja maszyn,

  • Bieżącą kontrola pracy i stanu technicznego maszyn w czasie produkcji,

  • Rozwiązywanie problemów na liniach produkcyjnych we współpracy z automatykiem i technologami produkcji,

  • Zabudowa elementów mechanicznych, hydraulicznych, elektrycznych,

  • Przygotowywanie specyfikacji technicznej części zamiennych,

    Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe,

  • Znajomość czytania schematów hydraulicznych/pneumatycznych/elektrycznych, instrukcji mechanicznych,

  • Umiejęntność pracy pod presją czasu,

  • Zdolność podejmowania decyzji,

  • Odpowiedzialność w zakresie wykonywanych obowiązków,

  • Dyspozycyjność do usuwania awarii w ramach dyżurów,

  • Uprawnienia SEP E do 1 kV.

    Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Wynagrodzenie zasadnicze wzbogacone o premię miesięczną,

  • Możliwość rozwoju poprzez naukę i wsparcie doświadczonego zespołu,

  • Możliwość skorzystania ze świadczeń pozapłacowych, w tym:

  • z prywatnej opieki medycznej w Medicover Premium (możliwość rozszerzenia pakietu o bliskich),

  • Multisportu karty sportowej (w 3 wariantach - wybierasz najlepszą opcję dla siebie),

  • grupowego ubezpieczenia na życie,

  • świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie z okazji Świąt Bożego Narodzenia),

    Jesteśmy Grupą ASSA ABLOY

    To nasi ludzie sprawiają, że jesteśmy światowym liderem w zakresie dostarczania rozwiązań kontroli dostępu. W zamian otwieramy przed nimi wszystkie drzwi. Zatrudniając blisko 52 000 pracowników w ponad 70 różnych krajach pomagamy miliardom ludzi doświadczać dobrodziejstw bardziej otwartego świata. Nasze innowacje sprawiają, że wszelkiego rodzaju przestrzenie – fizyczne i wirtualne – są bezpieczniejsze i łatwiej dostępne.

    Jako pracodawca doceniamy efekty pracy bardziej niż posiadane tytuły czy życiorys. Z nami możesz rozwijać swoją karierę w zgodzie ze swoimi aspiracjami i naszymi ambicjami, w oparciu o konstruktywne informacje zwrotne, pakiet szkoleń i możliwości rozwoju zawodowego. Nasi pracownicy starają się myśleć szeroko by móc działać bardziej kompleksowo w obszarach, w których to działanie przynosi największe efekty. Zachęcamy ich do tego, by chcieli podejmować działania na szczeblu lokalnym, regionalnym, a nawet globalnym.

    Witając nowe osoby na naszym pokładzie, pragniemy, aby nasze zespoły były zróżnicowane i zintegrowane, cenimy również doświadczenie i umiejętność patrzenia na zagadnienia z różnych perspektyw.